producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

Gdzie można znaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

Milenoss

Posty: 1

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, dlatego w szkółce zakupiłem ich niezwykle dużą ilość. Mój ogród to w szczególności byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

Marioleczka

Posty: 2

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

090913123

Posty: 5

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

namok

Posty: 5

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Grabow12

Posty: 3

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, lecz spędzają tam bardzo wiele czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

qwed

Posty: 14