domy drewniane projekty, opinie

domy drewniane projekty, opinie

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, ale nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

gargulek5

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

Krakus

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

tutys00

Posty: 3

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

miko_poz

Posty: 4

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, zatem lepiej będzie postawić na drewno.

labuh

Posty: 2

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zaspokojony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, wobec tego z niej prędko skorzystałem.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Podobają mi się dzisiejsze domy z bali, natomiast na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

pawel253

Posty: 2

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niezmiernie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, niemniej jednak i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, niemniej jednak wówczas już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest niezmiernie dobrze przygotowana.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

jajosz12

Posty: 21

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bowiem oferta jest niesłychanie duża, a ceny są niesłychanie atrakcyjne. Wiem, co mówię, bowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeżeli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, natomiast są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne żądania.

wiesiekj

Posty: 28