adwokat w kielcach, polecicie ?

adwokat w kielcach, polecicie ?

Prowadzę firmę i potrzebuje pomocy adwokata z Kielc, który będzie zajmował się umowami. Ma to być osoba, która posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę.

Ptaszyna

Posty: 1

 
Kilka miesięcy temu miałem sprawę karną, nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale właśnie adwokat z Kielc mi pomógł. Zaraz zacznę szukać namiary do tego człowieka, bo ze wszystkim bardzo dobrze sobie poradził.

mirekp2005

Posty: 4

 
Korzystałem z pomocy adwokata z Kielc, który prowadził mój rozwód i byłem niezmiernie zadowolony. Poszukam dokładnie, kto to był, bo sprawa prowadzona była ze dwa lata temu. Jeśli znajdę namiary to dam Wam znać.

mindmaster

Posty: 30

 
Polecam adwokata z Kielc ze strony http://adwokatkrakowiak.pl. dla mnie to osoba, która na wszystkim bardzo dobrze się zna, dlatego polecam współprace z nim.

Dezmok56

Posty: 11

 
Mnie pomagał jakiś adwokat z Kielc, ale nie wiem dokładnie, kto to był? Wtedy akurat nie miałem okazji się tym zajmować, bo robiła to moja rodzina. Sam go widziałem tylko kilka razy, ale był naprawdę bardzo skuteczny w tym, co robi. Myślałem, że moja sprawa zakończy się o wiele gorzej, ale jak widać bardzo się myliłem.

Kitas

Posty: 3

 
Znajomy ma adwokata w Kielcach, który jest naprawdę bardzo dobry. Prowadził jego sprawy firmowe. Uchronił go przed dwiema niekorzystnymi umowami. Znajomy myślał, że są w porządku, ale niestety ktoś próbował go naciągnąć. Na szczęście na miejscu był cały czas adwokat i bardzo wnikliwie wszystko dla niego sprawdził.

miko_poz

Posty: 3

 
Trzeba szukać adwokatów, a nie wybierać kogoś przypadkowego. Jeżeli komuś adwokat pomógł przy rozwodzie to nie znaczy, że będzie mógł sobie poradzić z przepisami karnym. Bez wątpienia trzeba to wszystko zbadać, a wówczas wybierzemy kogoś najlepszego dla siebie.

Marioleczka 

Posty: 4