dotlenienie komórek, co znacie ?

dotlenienie komórek, co znacie ?

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, czy komora normobaryczna polecana jest dla osób, które zmagają się z różnymi urazami? Czy możecie polecić mi firmę, która świadczy takie usługi?

esktra333

Posty: 1

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Niezwykle pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

Yuri20

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Michasik

Posty: 18

 
Powiem Wam, że komora normobaryczna jest niesłychanie dobra dla naszego organizmu. Należałoby z niej sięgnąć, kiedy zmagamy się z różnymi chorobami, czy urazami.

TomekK

Posty: 3

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

34_oper

Posty: 15

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednakże pożądane byłoby pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, iż z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

Yuri20

Posty: 4

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

PaweL

Posty: 3

 
Dotlenienie komórek możecie zrobić w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

labuh

Posty: 2

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem niesłychanie zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w własnej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie niesłychanie polecana.

Jacek1812

Posty: 9

 
Normobaria polecana jest chyba dla każdego. Jednak warto sprawdzić przeciwwskazania, ponieważ zawsze takie są. Jednak wiem z własnego doświadczenia, że normobaria daje bardzo dużo korzyści naszemu organizmowi.

Bialy_Wilk

Posty: 23