kalkulator biegowy, polecicie ?

kalkulator biegowy, polecicie ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na jakiej zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

woxxxx45

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Marioleczka

Posty: 3

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

dermuster

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Komimya

Posty: 2

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

kerad17

Posty: 11

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Black_Riot

Posty: 3

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Kamigyq

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż pożądane byłoby sobie zbadać idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezmiernie dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

labuh

Posty: 2