gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

pawel253

Posty: 2

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

pawel253

Posty: 2

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

namok 

Posty: 4

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

Mier56

Posty: 20

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

Biforr23

Posty: 18

 
Jeden z lepszych kremów dla kobiet po przekroczeniu 30 lat https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Widziałam recenzje na kilku blogach lifestyle, parenting i u dwóch kobiet prowadzących popularne kanały o urodzie na YouTube. Aksamitny krem, bardzo miło się rozprowadza, a efektywność potwierdzona klinicznie, więc to mnie przede wszystkim przekonało do wypróbowania.

Hunka

Posty: 3

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Spirek

Posty: 17