Fotel masujący

Fotel masujący

Czy waszym zdaniem fotel do masażu jest w stanie wyprowadzić człowieka starszego z bólu kręgosłupa? Nie wiem, jak teraz cenowo stoją fotele do masażu, ale mam budżet w granicach 10 000 złotych. Czy w tej cenie można znaleźć naprawdę dobrą technologię?

Black_Riot

Posty: 6

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

cinto

Posty: 16

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

amrmas22

Posty: 7

 
Długo używałem mat masujących na fotelu zwykłym biurowym. Ale fotel do masażu to zupełnie inna jakość. Mam model za około 8000 złotych i nie widzę różnicy pomiędzy masażem na fotelu, a u profesjonalisty, więc warto. Zwróci się na pewno. Raczej fotele multimedialne odradzam. Coś prostego, ale z wieloma funkcjami masażu. Im więcej elektroniki typowej, tym większa szansa na serwisowanie.

Acclaim

Posty: 12

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

norBoro

Posty: 27

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

Lupusx

Posty: 7

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

edyta123

Posty: 14

 
Fotel do masażu to świetna rzecz. Muzyczka leci, pełnej relaks, pół godziny medytacji i człowiek wraca do formy. Przed pracą i po pracy idealna sprawa.

beata77

Posty: 11

 
Ten fotel nie jest jakoś specjalnie drogi https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Kupiłem sobie do biura i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Raz, że codziennie masuję plecy i lepiej mi się siedzi. Spędzam przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. Bywa, że 15 – 16, jak jest coś większego do zrobienia. Po 15 minutach już jestem odprężony i nic mnie nie boli. Schudłem nawet trochę po miesiącu korzystania, więc do większego spalania tkanki tłuszczowej na pewno dochodzi. Nic się nie dzieje pod względem technicznym. Dobrze i cicho działa. Wygodne ułożenie, w pozycji półleżącej. Jestem zadowolony, dlatego polecam.

bialeiczar

Posty: 15

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

tatarek

Posty: 12