body dziecięce, poszukuję sklepu

body dziecięce, poszukuję sklepu

Znacie jakiś sklep z bodami dziecięcymi, który ma w ofercie różne rozmiary i kolory? Nie za bardzo wiem, co chce kupić, ale zależy mi na tym, aby to było coś oryginalnego.

giena1977a

Posty: 1

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to niesłychanie podoba, dlatego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, jaka jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest niesłychanie istotne. Ważniejsze niż niskie ceny.

Czarek

Posty: 4

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, iż wiem, iż są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

blues

Posty: 4

 
Pomysłów na napisy jest dużo, zatem wszystko trzeba sprawdzić w sklepie internetowym. Z tego, co wiem to oni w ciągu dwóch może trzech dni są w stanie taki dowolny napis zrobić. Może to być jakieś oryginalne hasło, natomiast może to być również imię, zatem trzeba się nad tym zastanowić, a wybierzemy to, co najciekawsze dla nas.

090913123

Posty: 2

 
Wybór kompletów na roczek jest bardzo duży. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

Adnidaaw

Posty: 3

 
Dzisiaj można wszystko zamówić. Napis na bodach może być dowolny. Wystarczy tylko zgłosić się do firmy, która ma folię i wie jak jej używać. Można wybrać sobie folię gładka jak i z brokatem. Jest tego naprawdę bardzo dużo, dlatego każda osoba coś dla dziecka znajdzie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to naprawdę bardzo, ale to bardzo oryginalnie.

Fanatyk

Posty: 9

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

stopki23

Posty: 11

 
Widziałam sklep bodami na roczek, który był niezwykle dobrze zaopatrzony. Nie mogę na teraz odnaleźć adresu do nich, niemniej jednak jak znajdę to od razu go napiszę.

Blitz55

Posty: 18