szkoła pływania legnica, opinie

szkoła pływania legnica, opinie

Łatwo dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

nemiasty

Posty: 1

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

Rimano

Posty: 20

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, lecz trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, wobec tego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

StaryChemik

Posty: 4

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość ludzi, wobec tego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o dużo szybciej nauczyło się pływać.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

andrew66

Posty: 10

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

pawel253

Posty: 5

 
Nie przepadam za wodą, niemniej jednak naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, niemniej jednak jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Lupusx

Posty: 10

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o mnóstwo prościej i szybciej się dziecko uczy.

Olekk

Posty: 4